NABÍDKA

Šermířský spolek Tábor – Táborští Kupci

Šerm – HARD

Ukázka nesecvičených soubojů v plné výbavě. Duely, kruh zrady, souboj skupin.  . . . . (více)

Vystoupení s prapory

Připravili jsme pro Vás nacvičené variace s prapory, které ve středověku používali například k signalizaci povelů. Naše skupina ho zasazuje do vystoupení jako pestrý a netradiční prvek . . . . (více)

Ohňová show

Ohňová show je vhodným zakončením jakéhokoli programu, ať už pořádaného venku, či v sále na zábavách a maturitních plesech. Předpokladem pro efektní provedení je večerní či noční čas, který umocňuje celkový dojem show . . . . (více)

Bubny

Další z mnoha nabízených aktivit, je vystoupení bubeníků. Toto vystoupení lze využít jako samostatně jako statické, vhodné je zařadit bubny jako hudební doprovod praporů a šermu . . . . (více)

Kostýmový kompars

Naše skupina mimo jiné nabízí tzv. „Kostýmový kompars“. Touto nabídkou zajišťujeme historické podbarvení nejrůznějších typů akcí, a to např. – maturitní plesy, rauty, průvody apod. . . . . (více)

Akce pro děti

Náš repertoár není sestaven jen pro dospělé, ale je zaměřen i na dětské publikum, kde se snažíme prostřednictvím her a soutěží přiblížit dětem obraz středověku . . . . (více)

UV show

Jedinečná show založená na efektu UV světel, kdy účinkující nejsou vidět a divákům se před očima rozehrává vystoupení plné světelných efektů . . . . (více)

Reakce na tento příspěvek