Ohňová show

 

Ohňová show je vhodným zakončením jakéhokoli programu, ať už pořádaného venku, či v sále na zábavách a maturitních plesech. Předpokladem pro efektní provedení je večerní či noční čas, který umocňuje celkový dojem show. Nabízíme vám tři základní varianty, které jsme schopni obměňovat dle vašeho přání na základě domluvy.

Vystoupení fakíra a orientálních tanečnic
Jedná se o vystoupení „fakíra“, kde dochází ke hrám s ohněm – opalování různých částí těla, polykání ohně, plivání ohnivého sloupce apod. Součástí ohňové show jsou orientální tanečnice, které celý program doplňují vystoupením se svíčkami a ohnivými vějíři.

Velká ohňová show
Za doprovodu podmanivé hudby jsme schopni vystupovat s širokou paletou rozličných nástrojů – hole, vějíře, svíčky, tyčky, ohnivé řetězy, aj. Záleží pouze na domluvě s klientem, v jakém rozsahu, si ohňovou show představuje.

Ohňová show Slované
Ohňová show, jejíž specifikem je děj zasazený do doby Slovanů (částečně kostýmově), tématikou se zde stává věčný souboj dobra se zlem. Časově i prostorově nejnáročnější z uvedených, čekejte ale silný fascinující zážitek, který si z vystoupení odnesete.

Celý program ohňové show je pro oko diváka velmi lákavým zážitkem a je velmi populární a žádaný.

Komletní nabídka


O autorovi tohoto příspěvku:

Ve skupině je od r. 2003, prioritou jsou především tance a bubenická vystoupení. Kontakt: lucinka.dudova@centrum.cz

Comments

Reakce na tento příspěvek